Powłoka ceramiczna -  ile kosztuje i jak ją wybrać

     WRÓĆ

Wybór sposobu zabezpieczenia lakieru nie jest łatwy! Właściwa powłoka ceramiczna to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie! Dlaczego? Bo jest najbardziej uniwersalnym roziązaniem! Powłoki ceramiczne, których nośnikiem jest rozpuszczalnik łączą się z klarem i zostają w lakierze na zawsze! Nie trzeba pamiętać o tym, że za jakiś czas trzeba je usunąć, bo w przeciwnym razie mogą narobić bałaganu! Oczywiście powłokę ceramiczną należy serwisować, czyli myć we właściwy sposób mniejwięcej raz na kwartał. I nie jest to nic nadzwyczajnego, bo przecież i tak myjemy auto częściej. Takie mycie detailingowe należy wykonać najlepiej w studiu, które aplikowało powłokę. Można to również zrobić samodzielnie w domu.  

Mnogość producentów i dystrybutorów powłok ceramicznych może przyspożyć o zawrót głowy. Jako profesjonaliści firma Łowcy Blasku Pl, po wielu próbach zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą CS-II Polska. Jest to firma, która wywodzi się z lakiernictwa i doskonale zna bolączki współczesnych, miękkich lakierów samochodowych. Oczywiście nie ma drogi na skróty i każde auto, motor czy łódź muszą przejść taką samą drogę. Od mycia detailingowego przez korektę lakieru kończąc na aplikacji powłoki ceramicznej.

Dobór powłoki jest najważniejszy, ponieważ to przesądzi o tym czy, będziemy z niej zadowoleni. Należy zastanowić się nad tym jak dużo jeździmy, czy jest to ruch miejski a może autostradowy, no i oczywiście ilu letnia ma to być powłoka. Znając odpowiedź na tych kilka prostych pytań będzie Ci dużo łatwiej dokonać wyboru. To jaką wybierzesz powłokę determinuje cenę. 

Ile kosztuje powłoka ceramiczna?

Koszty aplikacji wahają się od 1500 do nawet 5-6 tysięcy złotych. Oczywiście tak wysokie pakiety obejmują zabezpieczenie nie tylko lakieru ale również kół, szyb czy wnętrza pojazdu. Czy to dużo ? Ponoć święty spokój jest najważniejszy! Czy 5 tysięcy złotych to dużo przy 15 tysiącach złotych przy oklejeniu auta folią? Każy musi odpowiedzieć sobie sam.

Zapraszam do lektury artykułów dotyczących powłok jakie aplikujemy:  Blog

 

OFERTA PREMIUM

OFERTA STANDARD

PRZYJEDŹ DO NAS.

ZŁOWIMY BLASK TWOJEGO SAMOCHODU

Powłoka ceramiczna -  ile kosztuje i jak ją wybrać

03 czerwca 2020

biuro@lowcyblasku.com

Kontakt

+48 696 059 100

+48 694 477 108

Projekt i realizacja

 strony internetowe Bydgoszcz

IMIĘ I NAZWISKO

TWÓJ E-MAIL:

NUMER TELEFONU

PRZEWIDYWANA DATA WIZYTY

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. Fordońska 250
85-001 Bydgoszcz

woj. kujawsko - pomorskie

pow. bydgoski

/wjazd od parkingu IKEA/

Łowcy Blasku PL sp. z o.o.

 

NIP: 5542961365

REGON: 369599778