Profesjonalne przygotowanie karoserii

Umów się

Niezależnie od tego, czy posiadasz nowy samochód niedawno zakupiony w salonie, czy budzący szacunek klasyk, warto zadbać o głębię koloru jego karoserii. W bydgoskiej firmie Łowcy Blasku nakładamy powłoki ceramiczne, które stanowią najlepsze zabezpieczenie lakieru, nadając mu niesamowitą szklistość i śliskość, dzięki czemu kropelkowanie na lakierze jest fenomenalne

 

 

Przed położeniem powłoki ceramicznej, która swoje właściwości będzie zachowywać przez długie lata, fundamentalną czynnością jest przygotowanie powłoki lakierniczej. Stosujemy wyłącznie sprawdzone środki marki CS-II Polska, które skutecznie usuwają wszelkie zanieczyszczenia, a jednocześnie są delikatne dla karoserii. W ten sposób otrzymujemy nieskazitelne czyste, elementy nadwozia, z których wydobywamy pełną głębię koloru.

 

Na lakier przygotowany w powyższy sposób nasi bydgoscy specjaliści nanoszą powłokę ceramiczną. Jej fachowe i równomierne rozprowadzenie zachwyca lśniącą szklistością oraz daje efekt hydrofobowy. Polega on na tym, że na samochodzie trudniej osadza się brud. Z kolei woda w trakcie jego mycia nie tworzy tafli, ale spływa po karoserii w postaci licznych kropel nie pozostawiając smug. Poprzez to, auto łatwiej utrzymać w czystości, mycie nie uszkadza zabezpieczonego lakieru, a pojazd pozostaje lśniący na dłużej.

 

Powłoka ceramiczna pochodząca od CS-II Polska chroni lakier również przed szkodliwym działaniem promieni UV. Dzięki niej, odcień karoserii nie matowieje mimo upływu lat. Ponadto, hydrofobowość skutecznie eliminuje ryzyko powstania korozji, a zimą sól drogowa nie ma żadnego wpływu na zabezpieczony lakier. Szklistość naniesionej przez nas warstwy chroni nadwozie również przed mikrorysami, czego efektem jest aksamitnie gładka karoseria Twojego samochodu.

 

Zapraszamy na umówienie wizyty w naszym bydgoskim salonie detailingowym wszystkich posiadaczy samochodów, którzy chcą odnowić swoje auto lub zachować jego salonowy stan . Powłoka ceramiczna marki CS-II Polska nadaje karoserii olśniewającą szklistość oraz uzyskuje pełną hydrofobowość. Bez wątpienia auto zyskuje fenomenalny efekt wizualny wraz z zabezpieczonym skutecznie lakierem.

Łowcy Blasku

Powłoki ceramiczne

biuro@lowcyblasku.com

Kontakt

+48 696 059 100

+48 694 477 108

Projekt i realizacja

 strony internetowe Bydgoszcz

IMIĘ I NAZWISKO

TWÓJ E-MAIL:

NUMER TELEFONU

PRZEWIDYWANA DATA WIZYTY

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. Fordońska 250
85-001 Bydgoszcz

woj. kujawsko - pomorskie

pow. bydgoski

/wjazd od parkingu IKEA/

Łowcy Blasku PL sp. z o.o.

 

NIP: 5542961365

REGON: 369599778