UMÓW SIĘ

Wytarcie kurzu i powierzchowne odkurzenie foteli lub kanapy w swoim samochodzie jest jedynie wierzchołkiem góry lodowej w dokładnym wyczyszczeniu wnętrza auta. W naszym bydgoskim salonie detailingowym zajmujemy się usuwaniem wszelkiego rodzaju zabrudzeń, które skrywają najciaśniejsze zakamarki. Mamy sposoby na dotarcie w te trudno dostępne miejsca, dzięki czemu oddamy Ci samochód, który z pewnością nigdy tak nie lśnił.

 

Jako bydgoscy pasjonaci motoryzacji, auto detailing wnętrza traktujemy jak nadanie pojazdowi nowego życia. Sami jesteśmy kierowcami więc doskonale wiemy, że w wyniku eksploatacji do środka samochodu wnosi się piach. Część z nas wozi dzieci do szkoły przez co istnieje ryzyko rozlania różnych płynów. Dlatego z największą pieczołowitością usuwamy wszelkie zabrudzenia, które napotkamy. Oddamy Ci auto, którego czyste fotele, kanapy, wszelkie zakamarki w jego wnętrzu, czy wypolerowane szyby znacząco podniosą komfort jazdy.

 

Zapraszamy do Bydgoszczy również wszystkich tych, którzy planują sprzedać swój pojazd. Czyszczenie detailingowe trudno dostępnych miejsc pozwoli znacząco podnieść cenę samochodu, a nawet usprawni poszukiwanie potencjalnego klienta.

Łowcy Blasku

Detailing wnętrza

biuro@lowcyblasku.com

Kontakt

+48 696 059 100

+48 694 477 108

Projekt i realizacja

 strony internetowe Bydgoszcz

IMIĘ I NAZWISKO

TWÓJ E-MAIL:

NUMER TELEFONU

PRZEWIDYWANA DATA WIZYTY

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. Fordońska 250
85-001 Bydgoszcz

woj. kujawsko - pomorskie

pow. bydgoski

/wjazd od parkingu IKEA/

Łowcy Blasku PL sp. z o.o.

 

NIP: 5542961365

REGON: 369599778