Auto detailing jednośladów

Łowcy Blasku

Prowadząc auto detailing nie ograniczamy się jednak wyłącznie do samochodów. Jeśli posiadasz motocykl lub rower i chcesz go poddać profesjonalnemu czyszczeniu – zgłoś się do nas. Z największą starannością usuniemy wszelki brud, zwłaszcza z trudno dostępnych miejsc. Możemy go również przygotować i nałożyć powłokę zabezpieczającą, która jednocześnie poprawi jego ogólny wygląd, ale i wpłynie na poprawę komfortu w trakcie jazdy.

 

Zarówno motory, jak i rowery

 

Jako profesjonalny salon detailingowy doskonale wiemy, że silnik i podzespoły motocykla narażone są na różnego rodzaju zabrudzenia. Dlatego z największą pieczołowitością eliminujemy brud z łańcuchów, piast, części elektrycznych oraz wszelkich innych elementów. Ponadto, jeśli jesteś zawodowym kolarzem lub amatorem i kochasz swój jednoślad, przyprowadź do nas również swój rower. Zabrudzone felgi, zębatki i pozostałe części wyczyścimy i sprawimy że będą wyglądały jak nowe.

 

Powłoka zabezpieczająca, którą gorąco polecamy sprawi, że to kompleksowe wyczyszczenie Twojego jednośladu pozwoli zachować jego nieskazitelny stan na dłużej.

ŁOWCY BLASKU PL SP. Z O.O.

 

NIP: 5542961365

REGON: 369599778

 

ul. Fordońska 250
85-001 Bydgoszcz

woj. kujawsko - pomorskie

/wjazd od parkingu IKEA/

IMIĘ I NAZWISKO
TWÓJ E-MAIL:
Numer telefonu
PRZEWIDYWANA DATA WIZYTY
WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Projekt i realizacja

 strony internetowe Bydgoszcz

+48 694 473 130

+48 696 059 100

KONTAKT

biuro@lowcyblasku.com