UMÓW SIĘ

Prowadząc auto detailing nie ograniczamy się jednak wyłącznie do samochodów. Jeśli posiadasz motocykl lub rower i chcesz go poddać profesjonalnemu czyszczeniu – zgłoś się do nas. Z największą starannością usuniemy wszelki brud, zwłaszcza z trudno dostępnych miejsc. Możemy go również przygotować i nałożyć powłokę zabezpieczającą, która jednocześnie poprawi jego ogólny wygląd, ale i wpłynie na poprawę komfortu w trakcie jazdy.

Zarówno motory, jak i rowery

 

Jako profesjonalny salon detailingowy doskonale wiemy, że silnik i podzespoły motocykla narażone są na różnego rodzaju zabrudzenia. Dlatego z największą pieczołowitością eliminujemy brud z łańcuchów, piast, części elektrycznych oraz wszelkich innych elementów. Ponadto, jeśli jesteś zawodowym kolarzem lub amatorem i kochasz swój jednoślad, przyprowadź do nas również swój rower. Zabrudzone felgi, zębatki i pozostałe części wyczyścimy i sprawimy że będą wyglądały jak nowe.

 

Powłoka zabezpieczająca, którą gorąco polecamy sprawi, że to kompleksowe wyczyszczenie Twojego jednośladu pozwoli zachować jego nieskazitelny stan na dłużej.

Łowcy Blasku

Auto detailing jednośladów

biuro@lowcyblasku.com

Kontakt

+48 696 059 100

+48 694 477 108

Projekt i realizacja

 strony internetowe Bydgoszcz

IMIĘ I NAZWISKO

TWÓJ E-MAIL:

NUMER TELEFONU

PRZEWIDYWANA DATA WIZYTY

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. Fordońska 250
85-001 Bydgoszcz

woj. kujawsko - pomorskie

pow. bydgoski

/wjazd od parkingu IKEA/

Łowcy Blasku PL sp. z o.o.

 

NIP: 5542961365

REGON: 369599778