Regeneracja szbki zegarów VW T5!

     WRÓĆ

 

Po co to robić? Przecież i tak wszystko widać!

Chodzi o poczucie estetyki. Nasza szybka nie ma wpływu na bezpieczeństwo ale komfort patrzenia i to żeby całość dobrze i ładnie wyglądała znaczenie dla wielu osób już ma.

 

Na początek zaczynamy od dokładnego zabezpieczenia elementów plastikowych. Tą czynność należy wykonać bardzo starannie po to aby zaoszczędzić sobie problemów z uszkodzoną obudową licznika. Auto detailing to właśnie dbanie o szczegóły. Nie można naprawiać jednego kosztem drugiego. Jeżeli nie czujesz się na siłach nie rób tego. Oddaj czy też zleć naprawę specjaliście. Tak wiem specjalistów wszelkiej maści jest jak grzybów po deszczu ale po to czytasz blogi, opinie w Google, rozmawiasz ze znajomymi żeby wybrać tych najlepszych. Trochę zbłądziłem ale już wracamy do naszego licznika. Ja najczęściej do oklejania wąskich elementów, które dodatkowo wywijają się w esy floresy używam wąskiej taśmy prowadzącej, a dopiero później stosuję szerszą do zakrycia całego elementu. Dzięki temu rozwiązaniu nie męczę się z odrywaniem szerokiej taśmy i przyklejanie jej po kawałku uważając na to żeby oklejać na zakładkę.

 

Matowanie.

 

To czynność wymagająca wprawy i dość dużej precyzji. To pod czas jej wykonywania zachodzi największe ryzyko uszkodzenia elementów znajdujących się dookoła. Do wykonania tej czynności używamy papieru ściernego, na mokro o różnej gramaturze. W przypadku zegarów T5 plastik okazał się bardzo miękki, a właścicielowi zależało na pozbyciu się mgiełki, która utrudniała mu obserwację wskazań licznika, a podczas jazdy nocnej mocno rozpraszała światło. Dlatego w tym przypadku użyłem papieru 2500. Pozwolił on na szybkie i sprawne usunięcie większości zarysowań. Oczywiście na pierwszy rzut oka widać, że przez szybkę jeszcze mniej widać. Papier wyciął rysy jednocześnie matując całą powierzchnię. Stąd też nazwa tej czynności.

 

Polerka szkła.

 

30

OFERTA PREMIUM

OFERTA STANDARD

PRZYJEDŹ DO NAS.

ZŁOWIMY BLASK TWOJEGO SAMOCHODU

Na filmie zobaczycie w jaki sposób przebiega proces regeneracji szybki przesłaniającej wskazania licznika.

 

07 kwietnia 2021

biuro@lowcyblasku.com

Kontakt

+48 696 059 100

+48 694 477 108

Projekt i realizacja

 strony internetowe Bydgoszcz

IMIĘ I NAZWISKO

TWÓJ E-MAIL:

NUMER TELEFONU

PRZEWIDYWANA DATA WIZYTY

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. Fordońska 250
85-001 Bydgoszcz

woj. kujawsko - pomorskie

pow. bydgoski

/wjazd od parkingu IKEA/

Łowcy Blasku PL sp. z o.o.

 

NIP: 5542961365

REGON: 369599778