Łowcy Blasku PL sp. z o.o.

 

NIP: 5542961365

REGON: 369599778

ul. Fordońska 250
85-001 Bydgoszcz

woj. kujawsko - pomorskie

pow. bydgoski

/wjazd od parkingu IKEA/

IMIĘ I NAZWISKO

TWÓJ E-MAIL:

NUMER TELEFONU

PRZEWIDYWANA DATA WIZYTY

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Projekt i realizacja

 strony internetowe Bydgoszcz

+48 694 477 108

+48 696 059 100

Kontakt

biuro@lowcyblasku.com

24 czerwca 2020

Powłoka ceramiczna Ceramic Coating  - dlaczego ONA!?

PRZYJEDŹ DO NAS.

ZŁOWIMY BLASK TWOJEGO SAMOCHODU

OFERTA STANDARD

OFERTA PREMIUM

Wybór powłoki ceramicznej nie może być przypadkowy. Nasz wybór i zalecenia po rozmowie i poznaniu potrzeb klienta pada najcześciej na powłokę Ceramic Coating. Dlaczego ONA? Chodzi o jej uniwersalność. Bardzo wytrzymała i dająca fantastyczny efekt hydrofobowy, łatwa w utrzymaniu i  łącząca się z klarem to najważniejsze cechy tego produktu. Z danych producenta wynika, że trwałość tej powłoki to 4-5 lat. Owszem efekt hydrofobowy zanika po takim czasie ale ze względu na budowę Ceramica, którego nośnikiem jest rozpuszczalin, łączy się z wierzchnią warstwą lakieru na poziomie molekularnym tworząc szczelny płaszcz chroniący karoserię przed szkodliwymi czynnikami zewnętrzymi.  Sól drogowa, kwaśne deszcze, promieniowanie UV czy ptasie odchody to niebywale toksyczne substancje dla lakieru auta, motoru. Tarcza w postaci powłoki ceramicznej pozwala uniknąć wielu przykrych sytuacji i w konsekwencji zapobiec degradacji powierzchni lakierniczej.

Codzienna pielęgnacja samochodu również stanie się prostsza. Dzięki niesamowitej śliskości lakieru i włąściwością samoczyszczącym Ceramic Coating rewelacyjnie sprawdza się w przypadku kiedy regularnie odwiedzamy myjnie samoobsługowe.  Kwestia domycia auta jest banalna. Oczywiście raz na jakiś czasa, mniej więcej raz na kwartał, zalecamy odwiedziny i mycie w profesjonalnym studiu detailingowym. Ma to na celu domycie powłoki i usunięcie z niej zanieczyszczeń w postaci lotnej rdzy czy nalotów smoły, które blokują działanie powłoki i osłabiają ją. 

Co do ochrony przed rysami to trzeba powiedzieć sobie szczerze, że powłoki ceramiczne nie chronią przed odpryskami, zadrapaniami. Powłoka ceramiczna wzmacnia lakier podnoszą jego twardość z fabrycznych 4-5H do 8-9H. Taka wytrzymałość pozwala bezpiecznie użytkować auto. Są to barzdo dobre parametry, które Ceramic Coating zapewnia użytkownikowi!

 

 

     WRÓĆ

Powłoka Ceramiczna Ceramic Coating