EFEKT

POWRÓT

OFERTA PREMIUM

OFERTA STANDARD

PRZYJEDŹ DO NAS.

ZŁOWIMY BLASK TWOJEGO SAMOCHODU

03 lutego 2021

 Mitsubishi Lancer Evolution

Detailing to sztuka dbania i dopieszczania najdrobniejszych szczegółów. Mitsubishi Lancer Evolution jest tego najlepszym przykładem. Auto przeszło totalną metamorfozę! Zmiana koloru lakieru na białą perłę to strzał w dziesiątkę, mycie detailingowe i aplikacja twardego, syntetycznego wosku podbiła tylko efekt, a detailing wnętrza dopełnił całość. Dlaczego wosk? W tym wypadku Właściciel Lancera rozpoczyna dopiero przygodę z auto detailingiem, a wosk jest znakomity dla początkujących. Pozwala zobaczyć co to jest hydrofobowość i samoczyszczenie lakieru. Śliskość powierzchni lakierniczej i jego podbicie cieszy oczy i wywołuje radość i uśmiech na twarzy. Przy tym zabezpieczenie przed solą drogową i promieniowaniem UV to cechy, o których nie wszyscy pamiętają a są one niezwykle ważne w kontekście utrzymania lakieru jak i całego auta w należytym porządku. Pomimo, iż wosk nie jest trwałym rozwiązaniem ( w przypadku Soft Coat, zastosowanym na Lancerze, trwałość to około 6 miesięcy ) to przy jego regularnym stosowaniu i aplikacji można uzyskać ciągły efekt kropelkowania i śliskości lakieru.

W Łowcach Blasku Pl wyręczamy naszych klientów w pamiętaniu o kolejnej wizycie. Przypominamy o tym, a dodatkowo możemy odebrać i odwieść auto pod wskazany adres co robi obsługę pojazdu pod względem auto detailingu całkowicie bez problemową.

Pamiętajcie o tym, nic nie zastąpi regularnego dbania i pielęgnacji auta. Systematyczność działania w zakresie car detailingu jest najważniejsza.

W naszej firmie dużą uwagę przywiązujemy do edukacji właścicieli pojazdów. Uważamy, że świadomy użytkownik auta to najlepszy klient i współpracownik. Zachęcamy Was do czytania naszego blaga i śledzenia kanału na YT.

 

 

 

biuro@lowcyblasku.com

Kontakt

+48 696 059 100

+48 694 477 108

Projekt i realizacja

 strony internetowe Bydgoszcz

IMIĘ I NAZWISKO

TWÓJ E-MAIL:

NUMER TELEFONU

PRZEWIDYWANA DATA WIZYTY

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. Fordońska 250
85-001 Bydgoszcz

woj. kujawsko - pomorskie

pow. bydgoski

/wjazd od parkingu IKEA/

Łowcy Blasku PL sp. z o.o.

 

NIP: 5542961365

REGON: 369599778