EFEKT

POWRÓT

OFERTA PREMIUM

OFERTA STANDARD

PRZYJEDŹ DO NAS.

ZŁOWIMY BLASK TWOJEGO SAMOCHODU

21 października 2020

MINI COOPER

Mini Cooper to mezalians brytyjskiej i niemieckiej motoryzacji. Charakter klasycznego Mini z niemiecką technologią BMW. To na pewno charakterystyczne auto i bardzo dobry prezent dla osoby, która właśnie dołączyła do grona kierowców! Dlatego ten projekt był dla nas wyjątkowy. Włożyliśmy w niego wiele sił, łez, połamanych paznokci :) . Krótko mówiąc musieliśmy zrobić z Miniaka furę marzeń i przywrócić ją do ideału. Lakier auta był w opłakanym stanie, pasy wyblakłe i postrzępione, koła były w tragicznym stanie, a wnętrze. Wnętrze było wyplakowane!!! Tapicerka materiałowa dawno nie widziała odkurzacza o praniu nie wspominając! 

Nie było na co czekać. Na pierwszy ogień poszły pasy, które ze starości rwały się i pękały a klej po nich to istna makabra do usunięcia! Przygotowanie lakieru do polerowania wcale nie było prostsze. Zacieki, kamień mnóstwo opiłków i smoły. Po dwóch godzinach mycia detailingowego ten etap prac mieliśmy za sobą. Następnie przystąpiliśmy do korekty lakieru. Początkowo miało to być tylko odświeżenie powierzchni lakierniczej, onestep, ale ilość rys i uszkodzeń spowodował, że zdecydowaliśmy się zrobić dwuetapową korektę lakieru. Auto musiało wyglądać perfekcyjnie! Po skończonej polerce na swoje miejsce wróciły nowe pasy, odpryski wypełniliśmy farbą, a całość zabezpieczyliśmy powłoką ceramiczną Ceramic Coating od CS-II Polska. Dzięki powłoce lakier stał się twardszy i bardziej odporny na mikrorysy. Mini zyskał ochronę przed promieniowaniem UV, solą drogową i innymi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. 

Jeżeli chodzi o wnętrze auta to wszystko zostało starannie wyczyszczone, plak zneutralizowany, cała tapicerka wyprana ekstrakcyjnie, a plastiki zostały pokryte dedykowanym dressingiem ADBL. 

Mini Cooper po SPA zachwyca głębią i szklistością lakieru! Czyste i pachnące świeżością wnętrze sprawia, że jazda nim to prawdziwa przyjemność.

Dziękujemy za ten projekt :) 

 

P.S. Życzymy dużo frajdy z użytkowania MINI

biuro@lowcyblasku.com

Kontakt

+48 696 059 100

+48 694 477 108

Projekt i realizacja

 strony internetowe Bydgoszcz

IMIĘ I NAZWISKO

TWÓJ E-MAIL:

NUMER TELEFONU

PRZEWIDYWANA DATA WIZYTY

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. Fordońska 250
85-001 Bydgoszcz

woj. kujawsko - pomorskie

pow. bydgoski

/wjazd od parkingu IKEA/

Łowcy Blasku PL sp. z o.o.

 

NIP: 5542961365

REGON: 369599778