Dlaczego powłoki ceramiczna CS-II?

     WRÓĆ

Rynek usług i produktów przeznaczonych do detailingu ciągle się powiększa. Branża rozwija się bardzo szybko co powoduje wysyp firm zajmujących się dystrybucją chemii dla car detailingu. Rodzi to wiele niebezpieczeństw związanych z pojawieniem się produktów o wątpliwej jakości. 

Jako firma od samego początku postawiliśmy na jakość wykonywanych przez nas usług i stosowanych środków! CS-II wywodzi się z branży lakierniczej, funkcjonuje na rynku od 1995 i przez ostatnie dwie dekady zdobyła olbrzymie doświadczenie w tej dziedzinie. Ponad to w USA posiada własne laboratoria, w których receptury są ciągle udoskonalane i dostosowane do potrzeb rynku oraz własne linie produkcyjne gdzie dba się o jakość produkowanych rzeczy.

CS-II jako lider w branży chemii do car detailingu wyznacza nowe kierunki rozwoju. Powłoka Titanium Coating jest w naszej ocenie najdoskonalszą powłoką tytanową na świecie. Dzięki cząsteczką tytanu, które są mniejsze od cząsteczek krzemu w typowych powłok ceramicznych ( krzemowych ), pory w lakierze są wypełniane dużo szczelniej dzięki czemu lakier jest utwardzony niejako od środka. Powłoka Titanium osiągnęła najwyższy stopień twardości w skali Mosha ( skala ołówkowa ) czyli 9H! Dzięki zastosowaniu nanotechnologii cząsteczki tytanu łączą się z lakierem na poziomie molekularnym. Dzięki temu uzyskano niesamowitą śliskość powierzchni lakierniczej, to z kolei przekłada się na łatwość mycia auta. Przy regularnym myciu samochodu nawet na myjniach samoobsługowych jesteśmy w utrzymać lakier w nienagannej czystości. Siła przyczepności powłoki minimalizuje ryzyko powstawania lekkich zadrapań czy mikro rys. Zastosowanie powłoki Titanium pozwala wydobyć głębię koloru a jego niespotykana wytrzymałość pozwala wydłużyć cykl życia lakieru i cieszyć się jego salonowym wyglądem przez wiele lat. Powłoka Titanium Self Healing jest przełomowa dla branży lakierniczej. Śmiało można powiedzieć, że jest alternatywą dla folii bezpiecznej gdyż jej unikatowa formuła sprawia, że ma zdolności samoregeneracyjne! W przedziale 43-65 stopni C Titanium SH "zabiliźnia" się. Niewątpliwą zaletą tej powłoki jest niesamowity zrzut wody, niespotykany przy inny powłokach. Oczywiście zachowała ona podstawowe właściwości dla powłok takie jak ochrona przed promieniowanie UV, czy zabezpieczenie przed kwaśnymi deszczami. 

 

Innowacyjność i doświadczenie to główne zalety powłok od CS-II. Łowcy Blasku Pl rekomendują ich instalację jako najskuteczniejszych na rynku!

 

OFERTA PREMIUM

OFERTA STANDARD

PRZYJEDŹ DO NAS.

ZŁOWIMY BLASK TWOJEGO SAMOCHODU

Dlaczego powłoki CS-II ?

 

09 października 2019

biuro@lowcyblasku.com

Kontakt

+48 696 059 100

+48 694 477 108

Projekt i realizacja

 strony internetowe Bydgoszcz

IMIĘ I NAZWISKO

TWÓJ E-MAIL:

NUMER TELEFONU

PRZEWIDYWANA DATA WIZYTY

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. Fordońska 250
85-001 Bydgoszcz

woj. kujawsko - pomorskie

pow. bydgoski

/wjazd od parkingu IKEA/

Łowcy Blasku PL sp. z o.o.

 

NIP: 5542961365

REGON: 369599778