Dlaczego mycie serwisowe jest konieczne?

     WRÓĆ

W naszej firmie Łowcy Blasku Pl możemy rozróżnić kilka rodzajów myć.  Mycie podstawowe, mycie detailingowe i mycie serwisowe. W dzisiejszym wpisie chciałbym się skupić na tym ostatnim. 

Jest to usługa skierowana do aut z zainstalowaną powłoką ceramiczną. Czemu służy i dlaczego nie jest to mycie detailingowe? Mycie serwisowe zawiera elementy mycia detailingowego m.in. dwa wiadra, deaironizacja ale nie wymaga np.: pędzelkowania. Biorąc pod uwagę Wasze potrzeby i często ograniczony czas dzięki Waszym sugestiom stworzyliśmy taki rodzaj mycia karoserii, który czerpie z mycia detailingowego to co najlepsze, czyli bezpieczne podejście do lakieru, a jednocześnie eliminuje pewne procesy, które przy regularnych wizytach w naszym studio stają się niemalże zbędne. 

Powłoka ceramiczna to trochę jak skóra dla auta. Skóra, która jest narażana na działanie szkodliwych dla niej substancji staje się sucha i zniszczona.  Powłoka narażona na działanie hydrowosków, czy proszków na myjniach samoobsługowych przestaje działać. Nie znika z lakieru ale zanikają jej właściwości hydrofobowe. Rzut wody przestaje być tak efektowny.  Mycie serwisowe pozwala pozbyć się osadów i brudu z lakieru dzięki czemu odzyskuje on swój blask, a powłoka ceramiczna odzyskuje swoje pierwotne właściwości. 

Z naszych obserwacji wynika, że regularne dbanie o lakier i ogólnie całe auto, zdecydowanie skraca czas pracy nad nim i jednocześnie pozwala obniżyć koszty eksploatacji. Mycie serwisowe to jak profilaktyka zdrowia! Wiemy, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Świadome podejście do pielęgnacji Twojego samochodu po prostu się opłaca. Mycia serwisowe pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze nie tracą na jakości mycia auta pod warunkiem, że robimy to systematycznie.

 

OFERTA PREMIUM

OFERTA STANDARD

PRZYJEDŹ DO NAS.

ZŁOWIMY BLASK TWOJEGO SAMOCHODU

Czym jest mycie serwisowe?

 

12 sierpnia 2020

biuro@lowcyblasku.com

Kontakt

+48 696 059 100

+48 694 477 108

Projekt i realizacja

 strony internetowe Bydgoszcz

IMIĘ I NAZWISKO

TWÓJ E-MAIL:

NUMER TELEFONU

PRZEWIDYWANA DATA WIZYTY

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. Fordońska 250
85-001 Bydgoszcz

woj. kujawsko - pomorskie

pow. bydgoski

/wjazd od parkingu IKEA/

Łowcy Blasku PL sp. z o.o.

 

NIP: 5542961365

REGON: 369599778